AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Camdaki Kız 27. bölüm fragmanı izle, Kanal D yeni bölüm özeti

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 30 Ara 2021 - 18:26 / Son Güncelleme : 30 Ara 2021 - 18:29

Kanal D'nin yeni yapımı Camdaki Kız dizisinin 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 27. bölüm fragmanı izle, Camdaki Kız fragman izle... Dizinin yeni bölüm özeti ve oyuncu kadrosu haberimizde.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun televizyondaki üçüncü dizisi Camdaki Kız, rating rekorlarını alt üst etti. Dizinin oyuncu kadrosu ve kurgusu beğenilince, seyirci her hafta bir sonraki bölümün fragmanını araştırmaya başladı. Bu nedenle, Camdaki Kız 27. bölüm fragmanı izle tarzında aramalar yapılıyor. Peki, Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları haberimizde.

Camdaki Kız konusu nedir?


Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız son bölümde neler oldu?

Alper ile buluşan Nalan, beklenmedik bir şantajla karşı karşıya kalır. Alper’in Nalan’dan para istediğini öğrenen Feride ise duruma el atmakta gecikmez. Hayri’nin Rafet’e yaptığı ziyaret, Muzo’ya Melisa ile ilgili söylediği yalanı itiraf etmekten başka çare tanımaz. Bu sırada Cana ile buluşan Melisa ise yeni müttefikinin de etkisiyle Muzo’dan vazgeçmemeye karar verir. Melisa ile ilgili yalanı tüm ev halkı öğrenirken, Gülcihan da Selen’in hamile olmadığı gerçeğiyle yüzleşir. Melisa ve Sedat’ın videosunu izleyen Nalan’ı gören Sedat ne yapacağını bilemez.