Can Bartu için geçmiş olsun mesajları!

27 Haziran 2017 18:15- Son Güncelleme - 27 Haziran 2017 18:15
Google news abonelik

Fenerbahçe Kulübü ve TFF, rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakıma alınan sarı-lacivertli kulübün ve Türk sporunun efsane isimlerinden Can Bartu için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan mesajda, Can Bartu'nun durumu hakkında, "Fenerbahçemizin ve Türk sporunun efsane isimlerinden, aynı dönemlerde hem futbol hem de basketbol milli takımlarımızda görev alarak dünyada eşine rastlanmayacak bir kariyere sahip olan Can Bartu, geçirdiği zatürre rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı." ifadeleri kullanıldı.

Geçmiş olsun dileklerinin paylaşıldığı mesajda, "Kızıltoprak'taki Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi’nde tedavisine devam edilen efsane sporcumuz sevgili Can Bartu’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini temenni ediyoruz." denildi.

Galatasaray Kulübü de sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, "Ülkemizin efsane spor adamı, 'Sinyor' lakaplı Can Bartu'ya acil şifalar dileriz." ifadelerine yer verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakıma alınan Fenerbahçe'nin ve Türk sporunun efsane isimlerinden Can Bartu için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

TFF'nin internet sitesinde yer alan mesajda, "A Milli Takım ve Fenerbahçe Kulübü efsane sporcularından Can Bartu'nun geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırıldığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Tedavisine devam edilen Can Bartu ve Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletir, efsane futbolcunun bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ederiz." ifadeleri kullanıldı.