AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Can Yaman, İtalyan Che Dio ci aiuti dizisinde konuk oyuncu olacak! Yeni bölümü bu akşam yayınlanıyor…

İlk Yayınlanma : 11 Mar 2021 - 15:30 / Son Güncelleme : 11 Mar 2021 - 15:32

Magazin haberleri... İtalya’da tam 10 yıldır yayınlanan Che Dio ci aiuti “Tanrı bizi korusun” dizisinin sezon finaline Can Yaman konuk oyuncu olarak katılıyor. Türkiye’de popüler dizilerin vazgeçilmez başrol oyuncularından Can Yaman, Elena Sofia Ricci’nin başrolünü üstlendiği dizinin konuk oyuncusu olacak. İtalya’da faaliyet gösteren gazetelerin hemen hemen hepsi, Can Yaman’ın konuk oyuncu olarak katılacağı dizinin detaylarını okurlarıyla paylaşıyor. Peki, Che Dio ci auti hangi kanalda yayınlanıyor? Cevabı haberimizde…

Uluslararası alanda ününü her geçen gün artıran Türk oyuncu Can Yaman’a İtalya’dan teklif geldi. İtalya’da Rai Uno (Rai 1) kanalında tam 10 yıldır yayınlanan Che Dio ci aiuti dizisinin sezon finaline Yaman konuk oyuncu olarak katılacak. Daha önce İtalya, İspanya ve Avrupa genelinde reklam filmlerinde boy gösteren oyuncunun, İtalya özelinde çok fazla hayranı bulunuyor.

Can Yaman’a İtalya’dan teklif: “Che Dio ci Auiti dizisinde oynayacak”

2014 yılından beri Türkiye’de dizi ve filmlerde boy gösteren Can Yaman’ın Avrupa’da ve dünya genelinde binlerce takipçisi bulunuyor. İtalya’ya bir reklam filmi için giden oyuncuyu binlerce İtalyan hayranı karşılamaya gelmişti. Yaman bu kez İtalya’da kültleşmiş bir yapıt haline gelen Che Dio ci Auiti dizisi için boy gösterecek. 2017, 2018 ve 2019 yıllarında farklı kategorilerde toplam 12 kez ödül kazanan oyuncu, en son Bay Yanlış dizisinde rol alıyordu. 2 Ekim 2020’de yayın hayatını sonlandıran dizinin akabinde, Yaman’a herhangi bir teklif yapılmamıştı.

Vücuduyla öne çıkacak

Türkçesi “Tanrı Bizi Korusun” olan dizinin Cennet Köşesi diye tanımlanan yerinde kısa süreliğine görünecek Can Yaman için İtalyan gazeteleri şimdiden yayına başladı. İtalyan gazetesi Repubblica’da çıkan bir habere göre, Yaman’ın küçük bir sahneliğine dahi olsa rol alacağı vurgulandı.

Can Yaman İtalyan güzel Diletta Leotta ile aşk yaşıyor mu?

İtalya’da sunuculuk yapan Diletta Leotta’nın adı bir süredir Türk oyuncu Can Yaman ile anılıyordu. Magazin dergilerine fotoğrafları sızan ikilinin, aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelmişti.