Caner mi, Rıdvan Yılmaz mı? Sergen Yalçın'ın kararı...

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Kasımpaşa maçında sol bekte Caner Erkin'i görevlendirmiş ve tecrübeli futbolcu 1 asist yapmıştı. Yeni Malatyaspor maçı öncesi Sergen Yalçın, sol bek konusunda kararını verdi.
13 Temmuz 2020 10:01- Son Güncelleme - 13 Temmuz 2020 10:10
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, son oynanan Kasımpaşa maçında sol bek pozisyonunda Rıdvan Yılmaz yerine Caner Erkin'i tercih etmişti. Beşiktaş'ta bu akşam Yeni Malatyaspor maçında sol bekte kim olacak? Detaylar haberde...

Kasımpaşa maçında Caner 11'de oynadı

Son dönemlerde Beşiktaş'ta ilk 11'de forma giyme şansı yakalayan Rıdvan Yılmaz, Kayserispor maçında yaptığı hata sebebiyle eleştirilmişti. Rıdvan Yılmaz, Kasımpaşa maçında ilk 11'de yer alamamış ve Caner sol bekte oynamıştı. 

Malatya'da da Caner Erkin 11 başlayacak

Yeni Malatyaspor ile deplasmanda oynanacak maçta da herhangi bir değişiklik beklenmiyor. Yalçın'ın, Caner Erkin'e ilk 11'de şans vermeyi düşündüğü öğrenildi. 

Sergen Yalçın, Rıdvan Yılmaz'ı neden oynatmadı?

Sergen Yalçın, Rıdvan Yılmaz'ı neden oynatmadı?

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, performansa bağlı olarak değişimler olabileceğini ve Rıdvan Yılmaz konusunda geleceği düşündüğü için böyle bir karar aldığını ifade etti. 

Amacı uzun yıllar Beşiktaş forması giymek

Rıdvan Yılmaz, bu sezon A Takım formasını 6 maçta giydi ve 1 asiste imza attı. 2001 doğumlu futbolcu, kendisiyle yapılan röportajlarda uzun yıllar Beşiktaş'a hizmet etmek istediğini dile getirmişti.