AjanssporAjansspor uygulamasını indir

CANLI | ABD - Fas Maçını Canlı İzle (Maç Linki)

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 01 Haz 2022 - 18:33 / Son Güncelleme : 01 Haz 2022 - 18:47

Uluslararası - Hazırlık Karşılaşmalasında ABD kendi sahasında Fas ile karşı karşıya geliyor. Zorlu karşılaşma hangi kanalda, maç linki ve canlı yayın detayları haberimizde yer alıyor...

AJANSSPOR HABER

Uluslararası hazırlık maçlarında bugün ABD ile Fas karşı karşıya gelecek. Maçı izlemek isteyenler ise maç ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda gibi aramalar yapıyorlar. İşte ABD - Fas maçına dair tüm detaylar...

ABD - Fas maçı ne zaman ve hangi kanalda?

ABD ile Fas arasında olacak olan hazırlık karşılaşması gece yarısı ekranlara gelecek. Türkiye saatinde göre 02.30'da başlayacak karşılaşmanın ülkemizde yayını bulunmuyor. Ayrıca karşılaşmayı AJANSSPOR MAÇ MERKEZİ sekmesinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Fas millî futbol takımı, 1970 yılında, Dünya Kupası Finallerine doğrudan katılma hakkı kazanan ilk Afrika takımı olmuştur. 1986 senesinde ise, Dünya Kupası'nda gruplardan çıkmayı başaran ilk Afrika takımı unvanını elde etmiştir. Bunu başarırken grupta, Portekiz, Polonya ve İngiltere'nin önünde yer almayı başarmıştır. 

Amerika Birleşik Devletleri millî futbol takımı, Amerika Birleşik Devletleri'ni futbolda uluslararası organizasyonlarda temsil eden takımdır.