CANLI| Beykoz Belediyesi - Beşiktaş Yurtbay Seramik Maçını Canlı İzle (Maç Linki)

Ali Bozkurt
18.03.2023 - 17:12 | Son Güncellenme: 18.03.2023 - 17:18

HDI Sigorta Hentbol Erkekler Türkiye Kupası final maçında Beykoz Belediyesi ile Beşiktaş Yurtbay Seramik karşılaşıyor. Canlı yayın, maç linki gibi detaylar haberde.

AJANSSPOR HABER

HDI Sigorta Hentbol Erkekler Türkiye Kupası final maçı heyecanı başladı. Bugün Beykoz Belediyesi - Beşiktaş Yurtbay Seramik karşı karşıya gelecek. Zorlu maçın ne zaman ve hangi kanalda olacağı merak ediliyor. İşte maça dair detaylar...

Beykoz Belediyesi - Beşiktaş Yurtbay Seramik Maçı Ne Zaman Ve Hangi Kanalda?

HDI Sigorta Hentbol Erkekler Türkiye Kupası final maçı 18 Mart Cumartesi günü saat 19.30'da oynanacak ve müsabaka TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu'nda oynanan ve TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlan, Hasan Kılıç ve Özdemir Kaan Çınar hakem ikilisinin yönettiği karşılaşmanın ilk yarısını Spor Toto 16-15 önde kapattı. Karşılaşmanın ikinci yarısında öne geçen Beşiktaş Yurtbay Seramik karşılaşmayı 31-23 kazanarak finale yükseldi.

Yarı final maçları 17 Mart Cuma günü oynanırken, Sakarya Büyükşehir Belediyesi - Beykoz Belediyesi maçı saat 14.00'te ve diğer yarı final maçı da saat 16.00'da başlayacak.

Senin için hazırladığımız haberler