Bodo Glimt - Club Brugge maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
05.10.2023 - 18:43 | Son Güncellenme: 05.10.2023 - 18:48

UEFA Konferans Ligi'nde Bodo Glimt ile Club Brugge karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Bodo Glimt - Club Brugge maçının canlı izle linki haberimizde.

Bodo Glimt - Club Brugge maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Konferans Ligi D Grubu'nda Beşiktaş'ın rakipleri Bodo Glimt ile Club Brugge karşı karşıya geliyor. İki takım da kazanarak yollarına devam etmeyi hedefliyorlar.

Bodo Glimt - Club Brugge maçının tarih ve saati

Bodo Glimt ile Club Brugge arasındaki Konferans Ligi maçının 5 Ekim 2023 Perşembe günü, saat 19.45'te başlaması planlandı.

Bodo Glimt - Club Brugge maçını canlı yayınlayacak kanal

Bodo Glimt - Club Brugge maçı EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Senin için hazırladığımız haberler