CANLI| Borussia Dortmund- Köln Maçını Canlı İzle (Maç Linki)

Ali Bozkurt
18.03.2023 - 18:51 | Son Güncellenme: 18.03.2023 - 18:56

Almanya Bundesliga 25. haftasında Dortmund sahasında Köln ile karşı karşıya geliyor. Karşılaşma canlı yayın, beIN maç linki ve kanalı gibi detaylar haberde.

AJANSSPOR HABER

Almanya Bundesliga 25. haftasında Dortmund sahasında Köln ile karşı karşıya geliyor. Zorlu karşılaşmanın ne zaman ve hangi kanalda olacağı merak edilmeye başlandı. İşte Dortmund- Köln maçına dair detaylar...

Borussia Dortmund- Köln Maçı Ne Zaman?

Almanya Bundesliga 25. haftasında Dortmund sahasında Köln ile bugün karşı karşıya geliyor. Karşılaşma 18 Mart Cumartesi günü oynanacak.

Borussia Dortmund- Köln Maçı Saat Kaçta?

Almanya Bundesliga 25. haftasında Dortmund sahasında Köln ile bugün karşı karşıya geliyor. Karşılaşma 20.30'da başlayacak.

Borussia Dortmund- Köln Maçı Hangi Kanalda?

Dortmund - Köln maçı 18 Mart Cumartesi günü saat 20:30'da TiviBu Spor 1 ve beIN Connect'te canlı yayınlanacak.

Tivibu Spor Paketi ne kadar?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Spor Paketi aylık 19,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Spor Paketi için aylık ücreti 29,90 TL olacaktır.

Tivibu Go ya nasıl giriş yapılır?

Uyumlu akıllı televizyonun içerisindeki uygulamalardan Tivibu uygulamasını açıp, Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre ile giriş yapılır.

Senin için hazırladığımız haberler