CANLI | Brezilya - Venezuela

13.06.2021 - 22:26 | Son Güncellenme: 13.06.2021 - 23:26

Brezilya Venezuela maçı hangi kanalda ve saat kaçta? Brezilya Venezuela maçını Haber Global’den canlı izlemek için yayın detayları haberimizde.

Brezilya, Copa America’nın 1. haftasında Venezuela ile karşı karşıya geliyor. Geçtiğimiz yıl yapılması planlanan Copa America, pandemi nedeniyle 1 yıl ertelenmişti. Turnuvanın ev sahipliğini de Brezilya yapacak. Peki Brezilya Venezuela maçı hangi kanalda yayınlanacak? Haber Global’den Brezilya Venezuela maçı canlı izlemek için bilgiler haberimizde.

 

BREZİLYA VENEZUELA MAÇI HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA?

Copa America’nın 1. haftasında Brezilya ve Venezuela kozlarını paylaşacak. Mücadele, 14 Haziran Pazartesi saat 00.00’da başlayacak. Brezilya Venezuela maçı Haber Global’den canlı izlenecek.

 

BREZİLYA VENEZUELA MAÇI CANLI İZLEMEK İÇİN BİLGİLER

Zorlu maçı Haber Global’den izleyebilirsiniz. Öte yandan, simülasyon ekranından maçın takibini, canlı anlatımını ve diğer detayları takip edebilirsiniz. Ayrıca, atak yapan tarafı ve savunmadaki ekibi de simülasyon ekranı aracılığıyla göreceksiniz.
 
 

 

[lmt=20570279]

11'ler belli oldu

Brezilya XI: Alisson; Danilo, Militao, Marquinhos, Renan Lodi; Casemiro, Fred, Paqueta; Jesus, Richarlison, Neymar.

Venezuela XI: Graterol; La Mantiia, Martinez, Luis Mago, Cumana, Gonzalez; Manzano, Jr. Moreno, Jose Martinez, Casseres; Aristigueta.

Senin için hazırladığımız haberler