AjanssporAjansspor uygulamasını indir

CANLI: Denizlispor - Kasımpaşa

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 14:18 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 14:32

Süper Lig'in 33. haftasında Denizlispor, sahasında İstanbul ekibi Kasımpaşa'yı ağırlıyor. Denizlispor - Kasımpaşa maçının canlı anlatımı ve diğer detayları haberimizde.

CANLI: Denizlispor - Kasımpaşa

Türk futbolunun en üst liginde işler kızışıyor. Bu karşılaşmaların en çarpıcı görünenlerinden biri de Denizlispor Kasımpaşa mücadelesi olacak. Her iki ekipte gelecek yıl taraftarı önünde, Süper Lig'de mücadele edebilmek için varını yoğunu ortaya koyacak. Bundan ötürü, Denizlispor Kasımpaşa maçının canlı anlatımını arayan taraftarların sayısı her geçen saat artıyor. Bugün saat 16:00'da başlaması planlanan maçın canlı anlatımı ve diğer detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Denizlispor - Kasımpaşa

Ligde alt sıraları etkileyen karşılaşmalardan biri bugün Denizlispor'un evinde oynanacak. Ligin sonuna demirleyen Denizlispor, evinde küme düşme ihtimali bulunan İstanbul ekibi Kasımpaşa'yı ağırlayacak. 25 puanla 21. sırada bulunan Denizlispor, art arda maçlar kazandığı takdirde kümeden sıyrılabilir. Kasımpaşa'nın da kazanmaktan başka çaresi yok. Nitekim İstanbul ekibi 34 puanla 14. sırada ve kümenin sadece 2 puan üzerinde. Yani, bu maçı kaybettikleri takdirde kümenin 1 numaralı adaylarından biri haline gelebilirler. 

Denizlispor - Kasımpaşa (CANLI ANLATIM)

Denizlispor Kasımpaşa maçının canlı anlatımı ve diğer detaylarını bir aşağıda yer alan simülasyon ekranından naklen takip edebilirsiniz. Bu ekran sayesinde; maçın skorunu, süresini ve diğer temel bilgilerini görebilecek, hangi takımın atakta olduğunu hangi takımın savunma yaptığını öğreneceksiniz.

CANLI: Denizlispor - Kasımpaşa 

Denizlispor'un ligdeki durumu

Şimdiye dek 30 farklı müsabakaya çıkan Denizlispor'un rakiplerinden eksik olarak 2 maçta mücadele etmediği biliniyor. Ayrıca, 25 puanla son sırada bulunan ekip için hiçbir şey bitmiş değil. Nitekim, 3 hafta arka arkaya kazandıkları takdirde küme potasından uzaklaşmakla kalmayıp; orta sıralara yükselebilme ihtimalleri bulunuyor. Şu an için Denizlispor'un kümeden uzaklaşabilmek adına en az 7 puan toplaması elzem.

Kasımpaşa'nın ligdeki durumu

İstanbul ekibi Kasımpaşa, Denizlispor'a karşı puan olarak daha avantajlı durumda. En son Beşiktaş'ı 1-0 mağlup eden takım, can suyu değerinde 3 puanı sahasında kazanmıştı. Bugün, Denizlispor maçını da kazandıkları takdirde küme hattından kesin olarak uzaklaşabilecekler. Yalnız, futbolda her sonuç ihtimal dahilinde.

Hakan Kutlu'nun hedefi