Feyenoord - Atletico Madrid maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
28.11.2023 - 18:28 | Son Güncellenme: 28.11.2023 - 18:33

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Feyenoord ile Atletico Madrid karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Feyenoord - Atletico Madrid maçının canlı izle linki haberimizde.

Feyenoord - Atletico Madrid maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Şampiyonlar Ligi E Grubu'nda Feyenoord ile Atletico Madrid karşı karşıya geliyor. Lider Atletico, 3'üncü sıradaki Feyenoord karşısında kazanarak yoluna devam etmeyi hedefliyor.

Feyenoord - Atletico Madrid maçının tarih ve saati

Feyenoord ile Atletico Madrid arasındaki UEFA Şampiyonlar Ligi maçının 28 Kasım 2023 Salı günü, saat 23.00'te başlaması planlandı.

Feyenoord - Atletico Madrid maçını canlı yayınlayacak kanal

Feyenoord - Atletico Madrid maçı EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Слова из слов
4
Senin için hazırladığımız haberler