Hoffenheim - Borussia Dortmund maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
29.09.2023 - 17:32 | Son Güncellenme: 29.09.2023 - 17:38

Bundesliga'da Hoffenheim ile Borussia Dortmund karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Hoffenheim - Borussia Dortmund maçının canlı izle linki haberimizde.

Hoffenheim - Borussia Dortmund maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

Bundesliga'nın 6'ıncı haftasında Hoffenheim ile Borussia Dortmund karşı karşıya geliyor. Dortmund, 1 puan önündeki Hoffenheim deplasmanını kayıpsız atlatarak, liderlik mücadelesine ortak olmak istiyor.

Hoffenheim - Borussia Dortmund maçının tarih ve saati

Hoffenheim ile Borussia Dortmund arasındaki Bundesliga maçının 29 Eylül 2023 Cuma günü, saat 21.30'da başlaması planlandı.

Hoffenheim - Borussia Dortmund maçını canlı yayınlayacak kanal

Hoffenheim - Borussia Dortmund maçı beIN SPORTS 4 ve TİVİBU SPOR 1 kanalından canlı olarak yayınlanıyor.

Bein Sports'u izlemenin yolu

Bein Connect ile TOD TV birleşti. Bilgisayarınızdan www.todtv.com.tr adresine girerek 100'den fazla TV kanalını izleyebilir, ayrıca 1000'lerce içeriğe, dilediğiniz yerden erişip, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Canlı kanallarda yayını durdurabilir, isterseniz 12 saat geriye gidebilirsiniz.

Tivibu Spor'u izlemenin yolu

Tivibu Spor, Tivibu'da yayın yapmaktadır. Diğer dijital platformlar ve uydu üzerinden yer almıyor. Tivibu Spor kanalını izleyebilmek için Tivibu sahibi olmak zorunludur. Tivibu Spor ise ücretsiz şekilde uydu alıcılar ve internet üzerinden izleyebilirsiniz.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler