CANLI İZLE | Konyaspor - Gaziantep FK

Ziraat Türkiye Kupası haberleri... Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Konyaspor, sahasında Gaziantep Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı canlı izlemek isteyen taraftarlar ise A Spor seyret ve şifresiz maç yayınları gibi araştırmalara başladı. A Spor'dan Konyaspor-Gaziantep FK maçı canlı izlemek için yayın bilgileri haberimizde. İşte Konyaspor - Gaziantep FK maçı A Spor'dan canlı izleyin...
13 Ocak 2021 13:37- Son Güncelleme - 13 Ocak 2021 14:44
Google news abonelik

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Konyaspor, sahasında Gaziantep Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek. Bu maçı canlı izlemek isteyen taraftarlar ise A Spor seyret ve şifresiz maç yayınları gibi araştırmalara başladı. A Spor'dan Konyaspor-Gaziantep FK maçı canlı izlemek için yayın bilgileri haberimizde. İşte  Konyaspor - Gaziantep FK maçı A Spor'dan canlı izleyin...

Konyaspor - Gaziantep FK maçını A Spor'dan canlı izle

Ziraat Türkiye Kupası’nın son 16 turunda Konyaspor - Gaziantep FK maçının canlı anlatımı ve canlı skoruna (Simülasyon) haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan karşılaşmada A Spor'dan canlı izlenecek.

Konyaspor - Gaziantep FK (Canlı Skor)

Konyaspor'da Gaziantep FK maçı hazırlıkları

 İttifak Holding Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda yarın sahasında oynayacağı Gaziantep Futbol Kulübü maçının hazırlıklarını tamamladı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde Kayacık Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı.

Topla oyun ve 5'e 2 pas çalışmasıyla devcam eden idman, taktik çalışmayla tamamlandı.

Tedavisine devam edilen Farouk Miya, fizyoterapist Salih Kırışka yönetiminde takımdan ayrı çalıştı.