Manchester City - Leipzig maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
28.11.2023 - 18:53 | Son Güncellenme: 28.11.2023 - 18:59

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Manchester City ile Leipzig karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Manchester City - Leipzig maçının canlı izle linki haberimizde.

Manchester City - Leipzig maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda Manchester City ile Leipzig karşı karşıya geliyor. Liderlik mücadelesi veren iki takım da kazanmak istiyor.

Manchester City - Leipzig maçının tarih ve saati

Manchester City ile Leipzig arasındaki Şampiyonlar Ligi maçının 28 Kasım 2023 Salı günü, saat 23.00'te başlaması planlandı.

Manchester City - Leipzig maçını canlı yayınlayacak kanal

Manchester City - Leipzig maçı EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Soccer League
4.2
Senin için hazırladığımız haberler