Milan - Borussia Dortmund maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
28.11.2023 - 18:34 | Son Güncellenme: 28.11.2023 - 18:40

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Milan ile Borussia Dortmund karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Milan - Borussia Dortmund maçının canlı izle linki haberimizde.

Milan - Borussia Dortmund maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Şampiyonlar Ligi F Grubu'nda Milan ile Borussia Dortmund karşı karşıya geliyor. Lider Dortmund, Milan'ı devirerek yoluna devam etmek istiyor.

Milan - Borussia Dortmund maçının tarih ve saati

Milan ile Borussia Dortmund arasındaki Şampiyonlar Ligi maçının 28 Kasım 2023 Salı günü, saat 23.00'te başlaması planlandı.

Milan - Borussia Dortmund maçını canlı yayınlayacak kanal

Milan - Borussia Dortmund maçı TV 8,5 ve EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

TV 8.5 frekansı

"Uydu Adı" kısmında 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan 'Frekans' kısmına 12346 sayısını girdikten sonra 'Polarizasyon' kısmını 'Horizontal Yatay' olarak seçin. 'Sembol' kısmına '9600' sayısını girdikten sonra 'FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler