AjanssporAjansspor uygulamasını indir

CANLI | MotoGP İspanya GP

İlk Yayınlanma : 02 May 2021 - 12:37 / Son Güncelleme : 02 May 2021 - 12:48

MotoGP İspanya GP ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta? MotoGP İspanya GP canlı izle aramaları bir hayli sıklaştı. Peki ne yapılmalı?

CANLI | MotoGP İspanya GP

Motor sporu tutkunlarının büyük bir keyifle seyrettiği MotoGP'nin İspanya ayağı bugün düzenlenecek. Bu nedenle, MotoGP İspanya GP canlı izle araştırmaları sıklaştı. Sezonun ilk yarışını İspanyol Vinales, ikinci yarışını Fabio Quartararo kazanmıştı.

Sezonun üçüncü yarışı da Portekiz'de düzenlenmiş ve Yamaha takımı galibiyete ulaşmıştı. Bugün, MotoGP İspanya GP yarışı düzenlenecek. Bu yüzden, seyirciler MotoGP İspanya GP canlı izle aramaları yapıyor. Peki, MotoGP İspanya GP'yi canlı izlemek için ne yapılmalı?

MotoGP İspanya GP ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta? MotoGP İspanya GP'yi canlı izlemek için ne yapmak gerekiyor?

MotoGP İspanya GP ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta?

Sezonun dördüncü yarışı, MotoGP İspanya GP 2 Mayıs Pazar günü saat 15.00'te S Sport 2 kanalında ve S Sport Plus uygulamasında naklen yayınlanacak.

Siz de S Sport Plus uygulamasına üye olarak sadece MotoGP'yi değil; MotoGP 2 ve MotoGP3 gibi çeşitli alt kategorilerdeki yarışları da seyredebilirsiniz.

MotoGP İspanya GP CANLI

Sezon içerisindeki bütün yarışları ve MotoGP İspanya GP yarışını canlı izlemek ve tekrarını seyretmek için S Sport Plus'a üye olabilirsiniz. S Sport Plus'a üye olarak istediğiniz zaman, istediğiniz yerde MotoGP'yi canlı seyredeceksiniz.