CANLI| Osasuna - Celta Vigo maçını canlı izle (Maç Linki)

Ali Bozkurt
04.02.2024 - 16:04 | Son Güncellenme: 04.02.2024 - 16:09

İspanya La Liga'da heyecan devam ediyor. Osasuna sahasında Celta Vigo'yu konuk edecek. Zorlu maçın kanalı, canlı yayını ve maç linki gibi detaylar haberde.

CANLI| Osasuna - Celta Vigo maçını canlı izle (Maç Linki)

AJANSSPOR HABER

İspanya La Liga'da heyecan devam ediyor. Osasuna ile Celta Vigo karşı karşıya gelecek. Zorlu maçın kanalı ve canlı yayını merak konusu olmaya başladı. İşte maça dair detaylar...

Osasuna - Celta Vigo maçı ne zaman?

Osasuna - Celta Vigo maçı 4 Şubat Pazar günü oynanacak.

Osasuna - Celta Vigo maçı saat kaçta?

Osasuna - Celta Vigo maçı 4 Şubat Pazar günü saat 18:15'te oynanacak.

Osasuna - Celta Vigo maçı hangi kanalda?

Osasuna - Celta Vigo maçı 4 Şubat Pazar günü saat 18:15'te S Sport ve S Sport Plus'ta canlı yayınlanacak.

S Sport Plus ücretsiz nasıl izlenir?

S Sport Plus Uygulamasından Halihazırda S Sport Plus aboneliği bulunmayan tüm Türksat KabloTV müşterilerimiz faydalanabilecektir. Turksat KabloTV müşterileri, S Sport Plus uygulamasına, Turksat KabloTV abonelikleri üzerinden ek bir servis olarak üye olup, S Sport Plus üyelik bedellerini de Turksat Kablo TV faturaları üzerinden ödeyebilirler. S Sport Plus Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Müşterilerimizin Türksat KabloTV faturalarına aktivasyon kodu ve üyelik linkinin gönderilmesi sonrasında yansıtılacaktır. S Sport Plus Uygulaması kapsamında müşteriler (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) 50 TL/Ay karşılığında S Sport Plus sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır. S Sport Plus Uygulaması, bu hizmetten taahhütsüz olarak yararlanacak müşteriler için, hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 50 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Senin için hazırladığımız haberler