Paris Saint Germain - Newcastle United maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
28.11.2023 - 18:45 | Son Güncellenme: 28.11.2023 - 18:51

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Paris Saint Germain ile Newcastle United karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Paris Saint Germain - Newcastle maçının canlı izle linki haberimizde.

Paris Saint Germain - Newcastle United maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Şampiyonlar Ligi F Grubu'nda Paris Saint Germain ile Newcastle United karşı karşıya geliyor. 2'inci sırada yer alan PSG, rakibi karşısında kazanarak liderlik mücadelesine devam etmek istiyor.

Paris Saint Germain - Newcastle United maçının tarih ve saati

Paris Saint Germain ile Newcastle United arasındaki Şampiyonlar Ligi maçının 28 Kasım 2023 Salı günü, saat 23.00'te başlaması planlandı.

Paris Saint Germain - Newcastle United maçını canlı yayınlayacak kanal

Paris Saint Germain - Newcastle United maçı EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Moto Rider GO
3.7
Senin için hazırladığımız haberler