Shakhtar Donetsk - Antwerp maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
28.11.2023 - 18:17 | Son Güncellenme: 28.11.2023 - 18:26

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Shakhtar Donetsk ile Antwerp karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Shakhtar Donetsk - Antwerp maçının canlı izle linki haberimizde.

Shakhtar Donetsk - Antwerp maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda Shakhtar Donetsk ile Antwerp karşı karşıya geliyor. Grubun 3'üncü sırasında yer alan Shakhtar, rakibi karşısında kazanarak ilk iki sırayı zorlamak istiyor.

Shakhtar Donetsk - Antwerp maçının tarih ve saati

Shakhtar Donetsk ile Antwerp arasındaki Şampiyonlar Ligi maçının 28 Kasım 2023 Salı günü, saat 20.45'te başlaması planlandı.

Shakhtar Donetsk - Antwerp maçını canlı yayınlayacak kanal

Shakhtar Donetsk - Antwerp maçı TV 8,5 ve EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

TV 8.5 frekansı

"Uydu Adı" kısmında 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan 'Frekans' kısmına 12346 sayısını girdikten sonra 'Polarizasyon' kısmını 'Horizontal Yatay' olarak seçin. 'Sembol' kısmına '9600' sayısını girdikten sonra 'FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Traffic Run
4.2
Senin için hazırladığımız haberler