Canlı: Survivor'dan kim elendi, sms sıralaması nasıl? İşte tüm bilgiler...

Acunn.com sms sıralamasına göre Survivor’dan kim elendi sorusun cevabı belli oldu. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Survivor’da Ünlüler Takımı’nın tümü eleme adayı olmuştu. 2 Haziran Salı Survivor’da elenen yarışmacı halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. Peki Survivor’dan kim elendi? Sercan, Aycan, Elif ve Yunus Emre daha önceki konseyde eleme adayı olmuştu. İşte 2 Haziran Salı Survivor kim elendi cevabı…
2 Haziran 2020 15:23- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 21:12
Google news abonelik

Acunn.com sms sıralaması Survivor kim elendi sorusunun cevabını veriyor! Sevilen yarışmada 95. yeni ve son bölümde veda konseyi heyecanı yaşandı. Dokunulmazlıkları kaybeden Ünlüler’de Yunus Emre, Sercan, Elif, Aycan aday olmuştu. Peki 2 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi? Acunn.com sms sıralaması video izleyerek halk oylaması sonuçlarına göre elenen yarışmacıyı öğrenebilirsiniz. Detaylar ise haberimizde...

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ? - 2 HAZİRAN SALI

Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü bu gece TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler Takımı SMS sıralaması ve halk oylamasına göre adadan elenen isim de belli oldu. SMS sıralaması, Acunn.com’da yer alan videoda yayınlandı. Ünlüler, daha önce oynanan dokunulmazlık oyunları kaybetmiş ve takım olarak aday olmuştu.

Uzun süredir beklenen veda konseyi heyecanı bu akşam Survivor'ın son bölümünde yaşandı. Sercan, Yunus Emre, Aycan ve Elif eleme adayı olmuştu.

Survivor 2020 15. hafta Ünlüler - Gönüllüler elenen yarışmacı ise sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. 2 Haziran Salı Ünlüler Takımı sms sıralaması, Acunn.com’daki videoda yer aldı. 

ELENEN YARIŞMACIYI ÖĞRENİN

NELER YAŞANDI

Elenen isim açıklanmadan önce iletişim oyunu oynandı. Gönüllüler iletişim oyununa hızlı başlayarak 4-0 gibi skorla oyunu domine etmeye çalıştılar. 4-0 geriye düşen Ünlüler ise oyuna ortak olmak için mücadele verdiler ve durumu 6-6 skora kadar getirdiler. Daha sonra kendi aralarında kavga eden Gönüllülerde oyundan düşmeler başladı. Bunu fırsat olarak gören Ünlüler oyuna daha iyi odaklandı ve oyunu 10-6 olarak kazandılar. Elenen isim ise belli oldu.

İŞTE ELENEN İSİM

4 aday olan Ünlüler'de elenen isim  Aycan Yanaç oldu.