CANLI| Türk Telekom- Slask Wroclow Maçını Canlı İzle (Maç Linki)

Ali Bozkurt
31.01.2023 - 17:41 | Son Güncellenme: 31.01.2023 - 17:50

EuroCup 13. haftasında temsilcimiz Türk Telekom kendi sahasında Slask Wroclow'ı konuk ediyor. Maç hangi kanalda, canlı yayın ve maç linki gibi detaylar haberde.

AJANSSPOR HABER

EuroCup 13. hafta heyecanı başladı. Temsilcimiz Türk Telekom bu akşam Polonya temsilcisi  Slask Wroclow'ı konuk edecek. Zorlu karşılaşmanın canlı yayını ve maç linki merak konusu olmaya başlandı. İşte Türk Telekom- Slask Wroclow maçına dair detaylar...

Türk Telekom- Slask Wroclow Maçı Tarihi ve Saati

Türk Telekom ile  Slask Wroclow arasında oynanacak olan EuroCup zorlu karşılaşması bugün (31 Ocak 2023 Salı) saat 20.00'da başlayacak.

Türk Telekom- Slask Wroclow Maöı Kanalı

EuroCup 13. haftasında oynanacak ve temsilcimiz Türk Telekom'un kendi sahasında konuk edeceği Slask Wroclow karşılaşması FIBA TV üzerinden canlı olarak yayımlanacak.

Maç Türkiye'de ücretsiz

Ayrıca zorlu karşılaşam TRT Spor Yıldız üzerinden de ücretsiz olarak yayımlanacak. Hem TV hem de Youtube üzerinden TRT Spor Yıldız kanalından izleyebilirsiniz.

TRT Spor Yıldız Frenkansı

TRT Spor Yıldız kanalı uydu frekansı olan Türksat 4A 11958 V 27500 5/6 ayarlarını televizyona eklemek gerekiyor. 

TRT Spor Yıldız Nasıl İzlenir?

Aynı zamanda TRT Spor Yıldız kanalı internet üzerinden https://www.trtspor.com.tr/canli-yayin-izle/trt-spor-yildiz/ adresi üzerinden de naklen takip edilebilir.

Senin için hazırladığımız haberler