CANLI TV İZLE: ATV SEYRET (Cem Öğretir ile Ana Haber Bülteni)

09.04.2020 - 16:53 | Son Güncellenme: 09.04.2020 - 16:55

Canlı TV seyretmek için haberimizi derledik. Koronavirüs vaka ölü sayısı kaç gibi son detaylar Cem Öğretir ile ATV Ana Haber’de olacak. Vatandaşlar, canlı TV izlemek için araştırmalarını yapıyor. Haberimizden ATV canlı izleyebilirsiniz. Koronavirüs salgını hakkındaki son gelişmeler merakla takip ediliyor. Canlı TV seyretmek için haberimize bakabilirsiniz…

Haberimizden canlı TV izleyebilirsiniz. 9 Nisan Perşembe günü insanlar Cem Öğretir ile ATV Ana Haber izlemek için TV seyret araştırmaları yapıyor. Programda, koronavirüs vaka ve ölü sayısı gibi son dakikalar ve gelişmeler de yer alacak. Vatandaşlar, canlı izlemek için TV seyret sorusunu araştırıyor.  Koronavirüs salgınında illerde durum ne, vaka sayısı kaç oldu? Cem Öğretir ile Ana Haber ATV canlı izlemek için haberimizi derledik. 

CANLI TV İZLE: ATV SEYRET

Koronavirüs haritası dünya çapında ülkelerdeki son verilere ilişkin bilgileri aktarıyor. Ülkede yer alan vaka sayısı, ölü sayısı ve iyileşen hasta sayısı gibi verilerin yer aldığı harita virüse ilişkin önemli bilgileri içeriyor. İşte dikkat çeken bazı ülkelerde son durumlar…

Virüsle mücadele konusunda zor günler geçiren ABD’de vaka sayısı 432 bin 132 oldu. Sadece New York eyaletinde yaşanan ölüm sayısı birçok ülkeyi şimdiden geride bırakmış durumda.

Vaka sayısında ABD’nin ardından ikinci sırada yer alan İspanya ölü sayısında da İtalya’ya yaklaşıyor. İspanya’da vaka sayısı 148 bin 220 olarak açıklanırken ölü sayısı ise 14 bin 794 olarak belirlendi. İtalya’daki vaka sayısı ise 139 bin olarak tespit edilirken sadece İtalya’da virüs nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı 17 bin 669 olarak açıklandı.

Şimdiye kadar 2 bin 349 ölümün gerçekleştiği Almanya’da vaka sayısı ise 113 bin 296 olarak tespit edildi.

ATV CANLI İZLE

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan son verilere göre Türkiye’de 38 bin 226 pozitif vaka bulunuyor. Bu vakalardan bin 846’ı virüsü yenmeyi başarırken 812 kişi ise covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

 
 
Senin için hazırladığımız haberler