CANLI TV SEYRET: FOX TV CANLI İZLE (Ana Haber Bülteni)

Fox TV canlı seyretmek için haberimizi derledik. Koronavirüs vaka ölü sayısı kaç gibi son detaylar Fatih Portakal ile Fox Ana Haber’de olacak. Vatandaşlar, canlı TV izlemek için araştırmalarını yapıyor. Haberimizden FOX TV canlı izleyebilirsiniz. Koronavirüs salgını hakkındaki son gelişmeler merakla takip ediliyor. Canlı TV seyretmek için haberimize bakabilirsiniz…
25 Nisan 2020 18:31- Son Güncelleme - 25 Nisan 2020 18:34
Google news abonelik

Haberimizden canlı TV izleyebilirsiniz. 25 Nisan Cumartesi günü insanlar Fatih Portakal Gülbin Tosun Fox Ana Haber izlemek için TV seyret araştırmaları yapıyor. Programda, koronavirüs vaka ve ölü sayısı gibi son dakikalar ve gelişmeler de yer alacak. Vatandaşlar, canlı izlemek için TV seyret sorusunu araştırıyor.  Koronavirüs salgınında illerde durum nevaka sayısı kaç olduFatih Portakal Ana Haber Fox Tv canlı izlemek için haberimizi derledik. 

 

Amerikalı bilim insanları, tüm dünyada salgına neden olan yeni tip corona virüsün (Kovid-19), belirli hücreleri hedef aldığının göründüğünü ortaya koydu.

ScienceDaily'nin haberine göre, Massachusetts Teknoloji Enstitüsünde görevli uzmanların yürüttüğü çalışmanın ayrıntıları Cell dergisinde yayımlandı. Uzmanların, araştırma çerçevesinde, farklı hücre türlerinde bulunan Ribonükleik Asit (RNA) verisini kullanarak, yeni tip koronavirüsün insan hücrelerine girmesine yardım eden iki proteini dışa vuran hücrelerin peşine düştüğü belirtildi.

Araştırmada, akciğerde, geniz yolunda ve bağırsaklarda hücre alt kümelerinin, her iki proteini de diğer hücrelerden çok daha fazla dışa vurduğu görüldü. Bilim insanlarının, yeni tip  virüsün her birini enfekte edebileceğine ilişkin daha önce ortaya koyulan kanıt doğrultusunda bu organları incelemeyi seçtiği ve bulgularını, enfekte olmamış organlardan alınan hücre tipleriyle karşılaştırdığı belirtildi.

FOX TV CANLI İZLE FATİH PORTAKAL GÜLBİN TOSUN ANA HABER BÜLTENİ 

Uzmanlar, geniz yolunda yeni tip koronavirüsün hücreleri enfekte etmek için kullandığı iki proteinin RNA'larını dışa vuranların, mukus üreten goblet salgı hücreleri olduğunu keşfetti.

 Akciğerlerde bunların, alveolleri açık tutmakla sorumlu tip 2 pnömositler, bağırsaklarda da bazı besinlerin emiliminden sorumlu emici enterositler olduğu gözlendi

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...