CANLI TV SEYRET: FOX TV CANLI İZLE (Fatih Portakal Ana Haber Bülteni)

09.04.2020 - 16:46 | Son Güncellenme: 09.04.2020 - 16:50

Canlı TV seyretmek için haberimizi derledik. Koronavirüs vaka ölü sayısı kaç gibi son detaylar Fatih Portakal ile Fox Ana Haber’de olacak. Vatandaşlar, canlı TV izlemek için araştırmalarını yapıyor. Haberimizden FOX TV canlı izleyebilirsiniz. Koronavirüs salgını hakkındaki son gelişmeler merakla takip ediliyor. Canlı TV seyretmek için haberimize bakabilirsiniz…

Haberimizden canlı TV izleyebilirsiniz. 9 Nisan Perşembe günü insanlar Fatih Portakal Fox Ana Haber izlemek için TV seyret araştırmaları yapıyor. Programda, koronavirüs vaka ve ölü sayısı gibi son dakikalar ve gelişmeler de yer alacak. Vatandaşlar, canlı izlemek için TV seyret sorusunu araştırıyor.  Koronavirüs salgınında illerde durum ne, vaka sayısı kaç oldu? Fatih Portakal Ana Haber Fox Tv canlı izlemek için haberimizi derledik. 

CANLI TV İZLE: FOX TV SEYRET

Koronavirüs haritası dünya çapında ülkelerdeki son verilere ilişkin bilgileri aktarıyor. Ülkede yer alan vaka sayısı, ölü sayısı ve iyileşen hasta sayısı gibi verilerin yer aldığı harita virüse ilişkin önemli bilgileri içeriyor. İşte dikkat çeken bazı ülkelerde son durumlar…

Vaka sayısında ABD’nin ardından ikinci sırada yer alan İspanya ölü sayısında da İtalya’ya yaklaşıyor. İspanya’da vaka sayısı 148 bin 220 olarak açıklanırken ölü sayısı ise 14 bin 794 olarak belirlendi. İtalya’daki vaka sayısı ise 139 bin olarak tespit edilirken sadece İtalya’da virüs nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı 17 bin 669 olarak açıklandı.

Şimdiye kadar 2 bin 349 ölümün gerçekleştiği Almanya’da vaka sayısı ise 113 bin 296 olarak tespit edildi.

FOX TV CANLI İZLE FATİH PORTAKAL ANA HABER BÜLTENİ 

Virüsün sıfır noktası olan Çin’de 82 bin 867 kişiden 77 bin 639’u covid-19’u yenmeyi başardı.  

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan son verilere göre Türkiye’de 38 bin 226 pozitif vaka bulunuyor. Bu vakalardan bin 846’ı virüsü yenmeyi başarırken 812 kişi ise covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

 
Senin için hazırladığımız haberler