AjanssporAjansspor uygulamasını indir

CANLI | Vakıfbank - Imoco Volley

İlk Yayınlanma : 01 May 2021 - 16:59 / Son Güncelleme : 01 May 2021 - 17:25

Vakıfbank - Imoco Volley maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Vakıfbank - Imoco Volley maçı canlı izle aramaları sıklaştı. S Sport Plus detayı ve diğer bilgiler haberimizde.

CANLI | Vakıfbank - Imoco Volley

CEV Şampiyonlar Ligi Finali'nde temsilcimiz Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı, Verona'da Imoco Volley ile karşılaşacak. 5. kez Avrupa'nın en iyisi olmak isteyen Vakıfbank, finalde İtalyan ekibini devirme niyetinde. Bu yüzden, dev karşılaşma öncesi maç yayını arayışları başladı. Vakıfbank - Imoco Volley canlı izle aramaları git gide sıklaşıyor. Peki, Vakıfbank - Imoco Volley maçı ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta? Vakıfbank - Imoco Volley maçının canlı anlatımı ve maçtan detaylar haberimizde.

Vakıfbank - Imoco Volley maçı ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta?

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Finali, Vakıfbank - Imoco Volley maçı 1 Mayıs Cumartesi günü saat 18:00'de S Sport 2 kanalında naklen yayınlanacak. Ayrıca S Sport Plus uygulamasında da canlı yayın yapılacak. Siz de S Sport Plus üyesi olarak herhangi bir kurulum olmaksızın, Vakıfbank - Imoco Volley maçını canlı izleyebilirsiniz. 

CANLI: Vakıfbank - Imoco Volley

Vakıfbank kaç kez zafere ulaştı? 

35 yıllık Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı, 4 kez Avrupa'nın en iyisi olurken; bu süreçte 4 kez ikincilik elde etti. Temsilcimiz en son 2018 yılında kupayı kazanmıştı. Diğer yandan Imoco Volley, 2017 yılında Vakıfbank'a mağlup olarak CEV Şampiyonlar Ligi'nde ikinci olmuştu.