AjanssporAjansspor uygulamasını indir

CANLI: Valencia Basket - Baskonia (ŞİFRESİZ)

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 19:22 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 19:30

Euroleague'de günün en kritik karşılaşmalarından biri bugün Valencia Basket ile Baskonia arasında oynanacak. Valencia Basket Baskonia maçının canlı anlatımı ve detayları haberimizde yer alıyor.

CANLI: Valencia Basket - Baskonia (ŞİFRESİZ)

Euroleague'de günün en kritik maçlarından biri bugün, Valencia Basket'in evinde oynanacak. İki İspanyol ekibinin mücadelesinde kazanan taraf play offlar için ciddi bir avantaj elde edecek. Kazanamayan taraf her halükarda play off turlarına havlu atmış olacak. Merakla beklenen Valencia Basket Baskonia maçının canlı anlatımı, analizi ve diğer detayları haberimizde yer alıyor.

Valencia - Baskonia

Euroleague'de 18 galibiyette bulunan 3 farklı ekip var. Bu ekiplerden biri veya ikisi bugün play offa adını yazdırabilecekken bir ekip her türlü kaybetmiş olacak. Nitekim, Euroleague'de 18 galibiyetli üç ekipten ikisi bugün Valencia'da karşılaşacak. 19 galibiyetli Real Madrid bir yanda; 18 galibiyetli, Zenit; Baskonia ve Valencia bir tarafta. Eğer, Real Madrid, İstanbul'da temsilcimiz Fenerbahçe Beko'ya mağlup olursa Euroleague'de işler iyice kızışacak. 

Valencia - Baskonia (CANLI ANLATIM)

Valencia Baskonia müsabakasının canlı anlatım simülasyonu bir aşağıda yer alıyor. Bu simülasyon sayesinde maçın gidişatını ve diğer istatistiklerini tam zamanında görebileceksiniz.

CANLI: Valencia - Baskonia

 

Valencia Basket - Baskonia