Villarreal - Maccabi Haifa maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
06.12.2023 - 20:28 | Son Güncellenme: 06.12.2023 - 20:32

UEFA Avrupa Ligi'nde Villarreal ile Maccabi Haifa karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Villarreal - Maccabi Haifa maçının canlı izle linki haberimizde.

Villarreal - Maccabi Haifa maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Avrupa Ligi'nde ertelenen 3'üncü hafta maçında Villarreal ile Maccabi Haifa karşı karşıya geliyor. Villarreal, kazanarak F Grubu'nda liderlik mücadelesine devam etmek istiyor.

Villarreal - Maccabi Haifa maçının tarih ve saati

Villarreal ile Maccabi Haifa arasındaki Premier Lig maçının 6 Aralık 2023 Çarşamba günü, saat 23.00'te başlaması planlandı.

Villarreal - Maccabi Haifa maçını canlı yayınlayacak kanal

Villarreal - Maccabi Haifa maçı EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Senin için hazırladığımız haberler