AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Canlı yayında Güntekin Onay'ın zor anları! Erol Bulut suçladı

İlk Yayınlanma : 21 Şub 2021 - 19:02 / Son Güncelleme : 21 Şub 2021 - 22:23

Geçtiğimiz hafta oynanan Karagümrük ile Fenerbahçe karşılaşmasında Kemal Ademi'nin kötü performansını eleştiren BeIN Sports sunucusu Güntekin Onay, kendisine yapılan eleştirilere cevap verdi. Peki Güntekin Onay, Kemal Ademi için ne söylemişti, eleştiriler hakkında ne düşünüyor? Erol Bulut, yayıncı kuruluşla ilgili hangi açıklamaları yaptı? İşte tüm detaylar...

Canlı yayında Güntekin Onay'ın zor anları! Erol Bulut suçladı

AJANSSPOR - HABER

BeIN Sports'ta sunucusu Güntekin Onay, geçtiğimiz hafta oynanan Karagümrük ile Fenerbahçe karşılaşmasında Kemal Ademi'nin performansı hakkındaki ifadeleri gündemde sıcaklığını koruyor.

Son olarak ünlü sunucu Güntekin Onay, Fenerbahçe, Göztepe karşılaşması öncesi konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Onay "Bir imada bulunmadım. Kemal Ademi, Fenerbahçe'ye transfer olduğunda da Fenerbahçe oyuncusu olmadığını söylemiştim. Bizimki tamamen performans eleştirisi. Karagümrük'te golü yok, izaha gerek var mı?" ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

BeIN Sports'ta sunuculuk hayatına devam eden Güntekin Onay, geçtiğimiz hafta Kemal Ademi'nin Fenerbahçe maçında kötü performansını eleştirdiği cümleler nedeniyle tepkiye maruz kalmıştı.

Güntekin Onay, "Fenerbahçe'den kiralık giden Ademi maçta bir pozisyon yakaladı onda da Altay'ın üstüne vurdu. Karagümrük de ilk yarıda top tutmakta, topu ileriye taşımakta çok zorlandı. Ademi de stoperlerin arasında onların işlerini hiç güçleştirmeden adeta direk gibi hareketsiz durdu" ifadelerini kullanmıştı.

Erol Bulut: "Neyi kast ediyorlar"

Öte yandan Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Göztepe mücadelesi öncesi konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bulut "Yayıncı kuruluş ile aramızda olan sıkıntılar vardı. Biz adımımız attık ama yayıncı kuruluştan bize adım atılmadığını gördük. Fatih Karagümrük maçından sonra stüdyodan yapılan açıklamalar, Kemal Ademi'yle ilgili... Kalecinin üzerine vurduğuyla ilgili açıklamalar vardı. Neyi kast ediyorlar? Açıklama yapmalılar."  ifadelerini kullandı.

''Ben yaşça senden büyüğüm''

Güntekin Onay, maçtan sonra da Erol bulut hakkında konuştu. Kendisinin Erol Bulut'tan yaşça büyük olduğunu belirten Onay şunları söyledi:

"Maç öncesinde saha dışında kaldı. Konuşmak istemedi, Ben Erol Bulut'tan yaşça da büyüğüm. Benim tavsiyem, onun da saha içinde kalmasıdır. Oyuncu grubuna yönelmesidir. Biz de bu stüdyoda saha içinde kalıyoruz. Sahada kalmak lazım. daha iyi oynamak için enerjini oraya aktarman lazım. Yoksa maçlar kazanılır, kaybedilir. Fenerbahçe teknik direktörlüğü zor iştir. Dünyanın en zor işlerinden biridir."