AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Canlı yayında hakaretler havada uçuştu: Ş....siz...

İlk Yayınlanma : 02 May 2021 - 18:44 / Son Güncelleme : 02 May 2021 - 18:52

Hatayspor'un deplasmanda Beşiktaş'a 7-0 yenildiği maç sonrası Akdeniz ekibi Basın Sözcüsü Rahmi Vardı ile TV100 yorumcusu Bışar Özbey arasında gerginlik yaşandı. Vardı, Özbey'e canlı yayında "Lan senin babandır şerefsiz!" dedi. İşte detaylar.

Canlı yayında hakaretler havada uçuştu: Ş....siz...

AJANSSPOR HABER

Beşiktaş'ın 7-0 kazandığı Hatayspor maçından sonra TV100'e bağlanarak açıklamalarda bulunan Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı ile yorumcu Bışar Özbey arasında kavga yaşandı. Vardı, "Şerefsiz" ifadesini kullanınca yayından alındı.

"Benim arkamdan ne sallıyorsun be adam"


Beşiktaş'ın Hatayspor'u 7-0 yendiği maçın ardından Rahmi Vardı, yorumcular Emre Bol ve Bışar Özbey'i eleştirdi. Bunun üzerin söz alan Özbey, "Ben seninle hiç tanışmadım. hiç sıkıntımız yok. Hadi Emre Bol'dan Boupendza konusunda bir gerginlik yaşadın. Benim arkamdan ne sallıyorsun ya be adam. Ne sorunun var senin" dedi.

"Lan senin babandır şerefsiz"


Bunun üzerin söz alan Vardı, "Bırakın bu komediyi kardeşim. Orda laf kalabalığı yapmasın. Bışar için ne dediğimi söyleyeyim. Ben 5 vakit namazımı kılan, oruç tutan biriyim" dediği anda araya giren Özbey, "Ya ne alakası var kardeşim" diye bağırdı. 

Vardı da bunun üzerine "Lan senin babandır şerefsiz!" cevabını verdi, ardından yayından alındı.