Young Boys - Kızılyıldız maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

Akın Ungan
28.11.2023 - 19:01 | Son Güncellenme: 28.11.2023 - 19:05

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Young Boys ile Kızılyıldız karşılaşıyor. Tarih ve saat bilgisi ile Young Boys - Kızılyıldız maçının canlı izle linki haberimizde.

Young Boys - Kızılyıldız maçının canlı yayın bilgisi ve maç linki

AJANSSPOR HABER

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda Young Boys ile Kızılyıldız karşı karşıya geliyor. İki takım da kazanarak UEFA Avrupa Ligi şansını sürdürmek istiyor.

Young Boys - Kızılyıldız maçının tarih ve saati

Young Boys ile Kızılyıldız arasındaki Şampiyonlar Ligi maçının 28 Kasım 2023 Salı günü, saat 23.00'te başlaması planlandı.

Young Boys - Kızılyıldız maçını canlı yayınlayacak kanal

Young Boys - Kızılyıldız maçı EXXEN'den canlı olarak yayınlanıyor.

Exxen platformu

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın  hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı tarafından platformun ücretsiz seçeneğinin olmayacağı, reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketin olacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesinin ise 900 milyon TL olacağını açıkladı.

Exxen ücreti

Kişiler aylık veya yıllık olarak üyelik yapabilirler. Aynı zamanda spor paketleri de farklı şekillerde ücretlendirilmektedir. Exxenspor aylık fiyat 119,00 TL'dir.

Moto Rider GO
3.7
bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler