Caroline Flack, Lewis Burton'a saldırdı!

16 Aralık 2019 16:58- Son Güncelleme - 16 Aralık 2019 16:58
Google news abonelik
Caroline Flack, Lewis Burton'a saldırdı!

İngiltere'de ünlü televizyon sunucusu Caroline Flack, tenisçi sevgilisi Lewis Burton'a saldırdığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Perşembe günü sabaha karşı ünlü sunucunun sevgilisi Lewis Burton’la birlikte yaşadığı Londra’daki evine 6 polis aracı ve sağlık ekipleri geldi.

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler elleri kanlar içindeki Flack’i gözaltına alırken, Burton ise tedavi için hastaneye kaldırıldı.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, gece saatlerinden itibaren tartışan ikili arasında tansiyon giderek yükseldi. Kontrolünü kaybeden Flack sevgilisine saldırırken, Burton da polise ihbarda bulundu.

Burton’ın durumunun iyi olduğu, elinde cam kesikleri olan Flack’in de ifadesinin ardından hastanede tedavi edildiği öğrenildi. The Sun’ın haberine göre, Flack ‘saldırı’ suçlamasıyla 23 Aralık’ta hakim karşısına çıkacak.

Önümüzdeki ay programın çekimleri için Güney Afrika’ya gitmesi beklenen Flack’in durumunun ne olacağı da İngiliz basınında merak konusu oldu. Kanalın konuyla ilgili önümüzdeki günlerde toplanıp bir karar alacağı öne sürüldü. (Skorer)