Çebi'den Ağaoğlu'na: 'Belli çok rahatsın...'

Son dakika haberleri... Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'ndaki konuşmalarında komik bir diyalog gerçekleştirdiler. İşte detaylar...
26 Kasım 2020 16:54- Son Güncelleme - 26 Kasım 2020 16:57
Google news abonelik

Sabah Gazetesi tarafından düzenlenen Uluslararası Futbol Ekonomi Forumu'nda Futbolun Rakamlarına Millî Bakış özel oturumunda Nihat Özdemir, Şenol Güneş, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalar yaptı.

Ahmet Nur Çebi ve Ahmet Ağaoğlu arasında geçen bir diyalog ise güldürdü.

"Çok rahatsın"

Konuşmanın bir bölümünde Ahmet Ağaoğlu'nun, "75 gün ceza almıştım, dün bitti cezam." demesi üzerine Ahmet Nur Çebi, "Belli çok rahat konuşuyorsun." ifadesini kullandı.

75 gün ceza almıştı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geçtiğimiz Ağustos ayında Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından sportmenliğe aykırı açıklaması ve hareketleri nedeniyle toplamda 75 gün hak mahrumiyeti ile 66 bin TL para cezası almıştı.

Ne demişti?

Ziraat Türkiye Kupası'nda Alanyaspor ile Trabzonspor'un oynadığı final maçının ardından Ağaoğlu, "Haksızlıklar, adaletsizlikler ve emeğe saygısızlığın hakim olduğu bir ortamdayız. Geçen sene 2 milyon TL ceza yedik. Ben 350 bin TL kişisel olarak ceza yedim ve bakalım yarın ne ceza alacağım?" demişti.