• Diğerleri

Çebi'nin 2. testi henüz belli olmadı

19 Mayıs 2020 22:53- Son Güncelleme - 19 Mayıs 2020 23:00
Google news abonelik

Beşiktaş, geçtiğimiz hafta Başkan Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Kulüpten yapılan açıklamada geçen hafta yapılan koronavirüs testi pozitif çıkan Ahmet Nur Çebi'nin ikinci testinin sonucunun henüz belli olmadığı bildirildi.

Yapılan açıklamada, "Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin kesin tes sonucu belli olunca açıklama yapılacaktır" denildi.

Diğer sonuçlar negatif çıktı

Siyah-beyazlı ekip bugün resmi internet sitesinden Sağlık Ekibi Danışmanı Dr. Tekin Kerem Ülkü’nün açıklamalarını paylaştı. O açıklamada ise, "18 Mayıs Pazartesi günü tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza Covid-19 tarama testi yapılmıştır. Yapılan tarama testleri neticesinde, daha önce pozitif sonuç bulunanlar da dahil olmak üzere tüm sonuçlar negatif tespit edilmiştir. Taraftarımıza ve tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verildi.

Geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalandığını öğrenen Ahmet Nur Çebi, hastalığa yakalandıktan sonra sosyal medyadan, ""Tüm tedbirleri almamıza karşın ne yazık ki Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz testlerde corona virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Tedavi sürecime vakit kaybetmeden başlandığını ifade etmek isterim." paylaşımını yapmıştı.

AJANSSPOR

Dallas Mavericks 124 - 97 Golden State Warriors