AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Cedi Osman ile Ebru Şahin, Nerede Evlenecek?

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 22 May 2022 - 13:28 / Son Güncelleme : 22 May 2022 - 13:40

A Milli Erkek Basketbol Takımı'mızın yıldız oyuncularından Cedi Osman ile Atv'nin sevilen dizisi Destan'ın başrol oyuncularından Ebru Şahin'in Çeşme'de evleneceği ortaya çıktı.

AJANSSPOR - HABER

NBA oyuncusu milli basketbolcu Cedi Osman, salı günü Tekirdağ'a gidip, 2020 yazından beri birlikte olduğu, ATV'nin sevilen dizisi Destan'ın Akkız'ı Ebru Şahin ile nişanlandı.

Cedi Osman ile Ebru Şahin Çeşme'de evlenecek

Kız evinde takılan nişan yüzüklerinin ardından herkes ne zaman evlenecekleri merak konusuydu. Sabah'ta yer alan habere göre; çift 7 Temmuz'da, aşklarının başladığı Çeşme'deki beach'te, eğlenceli bir düğünle muradlarına erecekler.

Cedi Osman ve güzel oyuncu, yeni bir ev kiraladı

Hatta Cedi Osman ve güzel oyuncu, düğüne davet edecekleri yakınlarına, 'save the date' mesajlarını gönderdi bile. Bu arada müstakbel çiftin, yeni yuvalarını kurmaya başladıkları da öğrenildi. Sarıyer sırtlarında kiralık bir evde birlikte oturan çift, (Cedi Osman İstanbul'dayken…) Anadolu yakasında yeni bir ev kiraladı.
 

Çift, daha sonra Cleveland'a taşınacak

Ebru Şahin, şimdiden evin dekorasyonu için kolları sıvadı. Çift, İstanbul'da yuva kurmalarına rağmen Amerika'da yaşayacaklar. Ebru Şahin, eylülde, Cedi Osman'ın takımının olduğu Cleveland'a taşınacak.