Cengiz Ünder için bomba transfer iddiası!

İtalya'da Roma forması giyen milli futbolcu Cengiz Ünder'e Avrupa'nın dev kulüplerinin ilgisi devam ediyor. Cengiz ile ilgili Alman basınındaki haberler dikkatleri çekti.
15 Ekim 2018 16:23- Son Güncelleme - 15 Ekim 2018 19:23
Google news abonelik

Altınordu’nun Türk futboluna armağan ettiği isimlerden biri olan ve futbol kariyerine İtalyan ekibi Roma’da devam eden milli futbolcu Cengiz Ünder’e dev kulüplerin ilgisi devam ediyor.

İngiltere ve Almanya'dan talipler var

Roma’da ortaya koyduğu performansla dikkatleri üstüne çeken Cengiz Ünder’e İngiltere’den Manchester City ve Arsenal’in yanı sıra Almanya’dan da Bayern Münih’in ilgisinin olduğu gündeme geldi.

Mehmet Özkan: "Bayern Münih, Cengiz'i çok yakından takip ediyor"

Mehmet Özkan: "Bayern Münih, Cengiz'i çok yakından takip ediyor"

Altınordu Kulübü Başkanı Mehmet Seyit Özkan, İtalyan basınından Gazzetta Dello Sport’a verdiği röportajda, ”Bayern Münih, Cengiz Ünder'i yakından takip ediyor. Tek söyleyebileceğim çok büyük paralara transfer olabileceği” ifadelerini kullandı.

Robben ve Ribery'nin boşluğunu doldurabilir

Robben ve Ribery'nin boşluğunu doldurabilir

Öte yandan bu haber Alman basınında da geniş yankı uyandırdı. Almanya’da çıkan haberlerde; Bayern  Münih’in Arjen Robben ve Franck Ribery’nin boşluğunu doldurmak istediği yazıldı.

Cengiz Ünder transferi için hazırlık!

Ayrıca Bayern Münih’in yaz transfer döneminde transfer yapmadığı ve bunun Cengiz Ünder için bir hazırlık olabileceği vurgulandı.

Cengiz'in menajeri değişmişti

Cengiz'in menajeri değişmişti

Hatırlanacağı gibi Cengiz Ünder; Alman kulüpleriyle de yakın ilişkileri olduğu bilinen menajer Fali Ramadani ile anlaşma sağlamıştı.

Cengiz'in menajeri, Alman kulüpleriyle yakın ilişki içinde

Cengiz'in menajeri, Alman kulüpleriyle yakın ilişki içinde

Fali Ramadani’nin temsilciliğini üstlendiği isimler arasında Luka Jovic, Mijat Gacinovic, Filip Kostic, Ante Rebic gibi isimlerin de olduğu belirtiliyor.

Türkiye'den oyuncuların da temsilciliğini üstleniyor

Bu arada kayıtlara göre Ramadani, Beşiktaş forması giyen Adem Ljajic, Fenerbahçe’de oynayan Ozan Tufan ile Bursaspor’a yeni transfer olan Okan Kocuk’un da temsilciliğini üstleniyor. (AJANSSPOR DIŞ HABER)

Sokakta futbol şovu yaptı! Sokak futbolu...