AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Cengiz'in şok sözlerinden sonra gözler Florya'da!

Ajansspor Editör
Deniz ŞEN
İlk Yayınlanma : 13 Nis 2021 - 16:53 / Son Güncelleme : 13 Nis 2021 - 21:28

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamalarına futbolcular ve teknik direktör Fatih Terim tepki gösterdi! Peki Mustafa Cengiz GS TV'ye neler dedi?

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in futbolcularıyla ilgili yaptığı,  "Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek. Ölümüne mücadele etmeleri gerekir. Futbolcularımız neden bunu yapmıyorlar? Adamın ipinde değil. Profesyonelce bakıyorlar. Primlerine bakıyorlar" sözleri Florya'da infial yarattı.

Saat 17.00'de yapılacak Galatasaray idmanı öncesi Florya'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Başkan Cengiz'in sözleri soğuk duş etkisi yarattı. Oyuncular sözlere büyük tepki gösterdi. Futbolcuların konuyu kendi aralarında değerlendirdi ve kaptanlarıyla birlikte bir toplantı yaptı. Toplantıda bu açıklamaya karşılık bir hamle yapılması gerektiği de konuştuldu.

Antrenmana çıkmama kararı alındı ama...

Galatasaray'da futbolcular, aralarında yaptıkları durum değerlendirmesinin ardından önce antrenmana çıkmama kararı aldı. Ardından bu kararın doğru olmayacağında uzlaşıldı.

Cengiz'in açıklamalarından sonra Galatasaray Teknik DirektörüFatih Terim'in tavrı da merak ediliyor. Terim'in istifa dahil birçok seçeneği gözden geçirdiği iddia ediliyor.

 

Cengiz'den futbolcularına ağır suçlama: Haysiyet ve şerefi hatırlayın!
 

Belhanda idmandayken sözleşmesi feshedilmişti

Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda'nın saha zemini ile yönetim kurulu üyeleriyle ilgili açıklamasından sonra sözleşmesi feshedilmişti. Belhanda haberi idmanda öğrenmiş, Galatasaraylı oyuncular ve Fatih Terim Faslı oyuncuya destek olmak için beraber fotoğraf çektirmişti. Belhanda, bu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı.