Cenk Gönen, Malaga ile sözleşmesini feshetti

31.08.2019 - 20:23 | Son Güncellenme: 31.08.2019 - 17:25

Malaga, Cenk Gönen ile yollarını ayırdı. Galatasaray’dan gittiği Malaga’da iki yıldır büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Cenk Gönen, içinde bulunduğu duruma daha fazla dayanamadı.

İki yılda tek bir maçı yokBeşiktaş forması da giymişliği bulunan tecrübeli kaleci, İspanyol ekibinde bulunduğu iki yılda tek bir resmi maçta forma giymedi.

Takım arkadaşlarıyla vedalaştıCenk Gönen sonunda Malaga ile sözleşmesini feshetti. Tesislerde arkadaşlarıyla vedalaşan oyuncunun kulüple bir ilişkisi kalmadı.
Hiç forma giymeden ayrıldı2017 yazında gittiği takımdan tek bir maçta oynamadan ayrılan futbolcu, şu an bonservisi elinde şekilde kendisine kulüp aramaya başladı.
Kulübü eleştiren veda mektubu yazdıMalaga ile olan ayrılığı nedeniyle bir mektup yayınlayan Cenk Gönen, bazı konularda kulübe eleştiriler getirdi.
Tek taraflı fesih, alacaklar bekliyorSözleşmesini tek taraflı feshettiğini belirten 31 yaşındaki file bekçisi, “Geçen seneden kalan alacaklarımın büyük kısmı ödenmedi” diyerek şöyle devam etti:

‘Malaga bunu hak etmiyor’“Hak ettiğim oynama fırsatını sadece hazırlık maçlarında buldum. Bazı yöneticilerin ve teknik direktörün transfer politikaları nedeniyle burada kalmanın bana bir faydası olmayacağını, yeni maceralara yelken açmanın gerekliliğini anladım. Bazıları dışında bana dürüst davranan antrenörlerime çok teşekkür ederim. Malaga içinde bulunduğu kaotik durumu hak etmiyor, umarım en kısa zamanda düzlüğe çıkarlar” (Skorer)

Senin için hazırladığımız haberler