• Diğerleri

Cenk Gönen'den çok sert Beşiktaş açıklaması!

31 Aralık 2019 07:21- Son Güncelleme - 31 Aralık 2019 07:21
Cenk Gönen'den çok sert Beşiktaş açıklaması!

Malaga ile yolları ayrılan ve daha sonra hiçbir kulüple anlaşamayan Cenk Gönen, "Benim Beşiktaş'tan neden ayrılmak zorunda kaldığımı tam olarak bilmeyen ve bilmesine rağmen anlayamayanları aklı selim olmaya davet ediyorum" dedi.

Cenk Gönen, siyah beyazlı takımdan ayrılışına dair, "Yeni sözleşme yenilediğim takımımdan o dönemin teknik heyetinin kararından dolayı ayrılmak ve gönderilmek zorunda kaldım" ifadelerini kullandı.

İşte Cenk Gönen'in açıklamasının tamamı:

"Benim Beşiktaş'tan neden ayrılmak zorunda kaldığımı tam olarak bilmeyen ve bilmesine rağmen anlayamayanları aklı selim olmaya davet ediyorum. Ayrılma niyetim olsa sözleşmem biterken neden 4 sene daha yeni sözleşme imzalayayım? Yani sözleşme yenilediğim takımımdan o dönemin teknik heyetinin kararından dolayı ayrılmak ve gönderilmek zorunda kaldım.Beşi̇ktaş benim rahmetli babamın takımıdır. Ben abimle çocukluğumuzda Beşiktaş maçlarında gol attığımızda oturduğumuz yeri bile deği̇şti̇remezdi̇k uğur için.. Hiçbir şey göründüğü gi̇bi̇ değil bu hayatta. Bir gün yeniden nasip olur inşallah o kutsal forma... Olmasa da o şanlı formayı 5 sene terletmek hayatım boyunca hep gururla anacağım en güzel anım.. Beşiktaş ile farklı şekilde anılmak beni̇ fazlasıyla üzüyor. Herkese sevgi ve saygılar...

 

Southampton - Manchester City (0-1) - Maç Özeti - Premier League 2017/18