• Diğerleri

Cenk Tosun'dan EURO 2020 ve Galatasaray açıklaması

6 Kasım 2019 20:55- Son Güncelleme - 6 Kasım 2019 17:56
Google news abonelik
Cenk Tosun'dan EURO 2020 ve Galatasaray açıklaması

Everton forması giyen Cenk Tosun, TRT Spor'a bağlanarak gündemi değerlendirdi. Galatasaray'ın deplasmanda oynayacağı Real Madrid maçını da değerlendiren Cenk Tosun'un açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Avrupa Şampiyonası'na hazır gitmek istiyorum"

Sezon başından bu yana daha az süre aldım. Aldığım sürede de iyi işler yaptım. Formayı alıp takımıma yardım etmek istiyorum. Şu an iyi bir pozisyonda değiliz. Biz yine yukarılara tırmanmak istiyruz. Ben de bu sorumluluğu almayı hedefliyorum. Takımı yükseklere taşımayı düşünüyoruz. Bu sezon oynayabileceğim kadar oynamak ve atabileceğim kadar da gol atmak istiyorum. Sonrasında Avrupa Şampiyonası'na hazır gitmek istiyorum.

"Türkiye artık kolay kolay yenilmeyecek"

Everton'da son dönemde fazla forma şansı bulamadım ama kendimi hazır tuttum. Milli Takım'da hazır oldum ve oraya gidince bunun meyvelerini aldım. 5 gol attım. İnşallah Avrupa Şampiyonası'na gidersek benim de katkım olacak. Türkiye artık kolay kolay yenilmeyecek. Bunu gruptaki performansımızla gösterdik. Şimdi her şey kendi elimizde. İnşallah İzlanda maçıyla bu sevinci yaşatmayı istiyoruz. Çok az bir zaman kaldı.

"Galatasaray için çok önemli maç"

Real Madrid, dünyanın en büyük takımlarından biri. Bence Real Madrid her zaman Real Madrid'dir. Galatasaray için çok önemli. Galatasaray, Real Madrid'le oynadığı son deplasman maçında orada baş edebileceğini gösterdi. Puan veya puanlarla dönerse çok mutlu oluruz.

AJANSSPOR

Ayakkabısız atılan gole inanamayacaksınız