AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izleyin!

İlk Yayınlanma : 26 Kas 2019 - 03:53 / Son Güncelleme : 10 Haz 2021 - 06:06

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izleyin… Mustafa Uslu’nun yapımcılığını yaptığı, Türk tarihinin en başarılı sporcularından Naim Süleymanoğlu’nun anlatıldığı ‘Naim Filmi’ vizyonda! Seyirciler, Naim filmi full izle 2019 araştırması yapıyor. Hayranlarının merakla beklediği filmin gişe rekorları kırması bekleniyor. Vatandaşlar, Naim filmini kaç kişi izledi araştırmaları da yapıyor. Biz de merak edilenleri derledik. Naim film izlemek için detaylar haberimizde…

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu izleyin!

Cep Herkülü Naim izle full tek parça… Hayat Van Eck’in başrol oynadığı ve gişe rekorları kırması beklenen filmde, Türk tarihinin en başarılı sporcularından Naim Süleymanoğlu’nun hayatı anlatılıyor. Seyirciler, Naim filmi full izle 2019 araştırması yapıyor. Merakla beklenen filmin gişe rekorları kırması bekleniyor. Vatandaşlar, Naim filmini kaç kişi izledi araştırmaları da yapıyor. Biz de merak edilenleri derledik. Naim film izlemek için detaylar haberimizde…

NAİM FİLMİ FULL İZLE TEK PARÇA 2019! İŞTE FRAGMAN...

Türk tarihinin en başarılı sporcularından Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı Cep Herkülü Naim filmi vizyonda! Seyirciler, Naim filmi full izle araştırmalarını ise sıklaştırdı. Filmin, gişe rekorları kırması bekleniyor. Naim filmi full izlemek için detaylar burada!

Cep Herkülü Naim filmi izle full tek parça

NAİM FİLMİ KONUSU

Türk spor tarihinde pek çok başarıya imza atan Naim Süleymanoğlu'nun hayatı, Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmine konu oldu. Filmin yapımcılığını ise Ayla ve Müslüm'den tanıdığımız Mustafa Uslu yaptı. Naim filminin başrolünde Hayat Van Eck boy gösterdi. Gişe rekorlarını kırması beklenen filmde, 7 kez dünya şampiyonu olan ve 46 defa rekor kıran Türk spor tarihinin en başarılı sporcusu ve haltercilerinden Naim Süleymanoğlu'nun hayatı anlatılıyor.

Naim Süleymanoğlu kimdir?

23 Ocak 1967'de Bulgaristan'da dünyaya gelen Naim Süleymanoğlu, ilk dünya rekorunu 15 yaşında kırdı. 7 defa dünya şampiyonu olan ve 46 kez rekor kıran Süleymanoğlu, üç defa da olimpiyat şampiyonu oldu.

NAİM FİLMİ OYUNCULARI

Naim Süleymanoğlu filmini kaç kişi izledi?

Türk spor tarihine damga vuran Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filmi 2019'un en çok izlenen 7. yapımı oldu.

 

Kariyerinde 47 dünya rekoru, 6 Avrupa Şampiyonluğu ve 7 Dünya Şampiyonluğuna imza atan ve "Dünyanın En İyi Sporcusu" seçilen Naim Süleymanoğlu'nun etkileyici yaşamını gözler önüne seren film, bir milyon 694 bin 781 kişi tarafından izlendi.

Süleymanoğlu'nu Hayat Van Eck'in canlandırdığı, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu, Gürkan Uygun, Selen Öztürk, Yetkin Dikinciler, Renan Bilek ve Bülent Alkış'ın rol aldığı filmden elde edilen gelir ise 29 milyon 260 bin 123 liraya ulaştı.