AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Christoph Daum: Sergen kendini kanıtladı, Emre'nin Pro-Lisansı yok

Ajansspor Editör
İsa
İlk Yayınlanma : 23 May 2021 - 13:07 / Son Güncelleme : 23 May 2021 - 13:10

Süper Lig'de Beşiktaş ve Fenerbahçe'de şampiyonluk sevinci yaşayan Christoph Daum, Sergen Yalçın ve Emre Belözoğlu hakkında konuştu. İşte detaylar.

Süper Lig'de Beşiktaş ve Fenerbahçe'de şampiyonluk sevinci yaşayan Christoph Daum, Sergen Yalçın ve Emre Belözoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

Akşam'da yer alan habere göre; Beşiktaş'ta çifte şampiyonluk yaşayan Sergen Yalçın'ın performansını "Harika" olarak nitelendiren ve onunla gurur duyduğunu vurgulayan Daum, Emre Belözoğlu konusunda ise "Pro lisansı olmadığı için değerlendirme yapmam doğru olmaz." mesajı verdi.

Sergen zor zamanda iyi iş çıkardı

Daum, "Sergen Yalçın, zor bir mali dönemde harika bir iş çıkardı. Küçük bir yatırımla harika bir takım oluşturdu. Oyunculuk dönemindeki yeteneklerini, bir baş antrenör olarak da kanıtladı. Sergen'le geçmişte çalışan biri olarak kendisine en büyük saygı ve tebriklerimi iletiyor, onunla gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. 

Emre'nin Pro-Lisansı yok 

Emre Belözoğlu'nun performansı konusunda ise yorum yapmayacağım. Bildiğim kadarıyla Emre'nin Pro-Lisansı bile yok ve bu nedenle koçluk yeterliliği hakkında yorum yapamıyoruz."