Cihat Arslan'dan Fernandao, Muğdat Çelik ve Eren Derdiyok sözleri...

31.12.2018 - 14:23 | Son Güncellenme: 31.12.2018 - 17:23

Cihat Arslan'dan Fernandao, Muğdat Çelik ve Eren Derdiyok sözleri...

Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan transfer gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Arslan; Eren Derdiyok, Muğdat Çelik, Michal Pazdan, Michal Kucharczyk, Orkan Çınar, Fernandao ve Yevhen Seleznyov hakkında gündem yaratacak ifadeler kullandı.

Cihat Arslan, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu. İşte detaylar...

'Fernandao, Türkiye dönmek istemediğini iletti'

"3 tane transfer yapmayı düşünüyoruz. Önümüzdeki yıllar için de planlamalar dahilinde futbolcular sunulursa transferleri değerlendirebiliriz. Fernandao bize gelmek istese biz bunu memnuniyetle karşılarız. Fakat Fernandao, Türkiye dönmek istemediğini iletti. Fernandao ülkesi Brezilya'ya dönmek istiyor"

'Muğdat'ı takımımızda görmek isteriz'

"Galatasaray'dan Seleznyov - Muğdat Çelik takası konusunda bize böyle bir talep gelmedi. Muğdat benim Akhisar ve Balıkesirspor'dan öğrencim. Muğdat şu anda Galatasaray'ın sözleşmesi oyuncusu... Galatasaray'ın Muğdat'ı göndermek gibi bir tasarrufu olursa Muğdat'ı takımımızda görmek isteriz"

'Aykut Demir'le görüşmemiz olmadı'

"Aykut Demir'le görüşmemiz olmadı. Stopere yabancı transfer düşünüyoruz. Michal Kucharczyk gündemimizde yok. O bölge için de arayışımız yok. Öncelikli hedefimiz bir ya da iki tane stoper ve santrfor alabilmek"

'Eren Derdiyok keşke bize gelse...'

"Eren Derdiyok keşke bize gelse... Eren Derdiyok takımımıza katkı sağlar. Fakat Eren gibi oyuncular bizim bütçemizi aşan oyuncular. Eren, Galatasaray'da da yıprandı. Eren, Galatasaray'dan ayrılsa da Avrupa'ya gidecektir. Benim düşüncem bu yönde"

Larson ve Dany, Akhisarspor'dan ayrılacak mı?

"Larson ve Dany bizim mukaveli oyuncumuz. Şu anda resmi olarak iki oyuncu ile de yollarımızı ayırmadık. Larson ve Dany'den istediğimiz verimi alamadık. Fakat ikinci yarıda kadromuzda olacaklar gibi..."

'Pazdan konusu kapandı. Orkan Çınar'ı sezon başında isterdim'

"Pazdan bizim ilgilendiğimiz bir oyuncu oldu. Biz biraz daha uzun stoper aradığımız için Pazdan konusu kapandı. Orkan Çınar beğendiğimiz bir oyuncu. Bazı futbolcular boşa çıkar, değerlendirebiliriz. Orkan Çınar'ı sezon başında isterdim"

Senin için hazırladığımız haberler