Cihat Arslan’dan Seleznyov, Rodallega ve Trabzonspor sözleri

7 Ekim 2018 12:58- Son Güncelleme - 7 Ekim 2018 13:03
Google news abonelik

Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Trabzonspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Cihat Arslan, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu. İşte detaylar...

Sözlerine Standart Liege maçıyla başlayan Cihat Arslan, “Avrupa maçında görev almak çok güzel bir duygu. Türkiye adına mücadele ediyorsunuz. Bizim için de tarihi bir gündü. Belçika’dan o uanlarla dönmek istiyorduk ama olmadı. Rakibinin ismi ne kadar güçlü olursa olsun, yemememiz  gereken 2 gol yedik. Bizi o üzdü. Hakem tiriyosunun kötü tutumuna rağmen iyi oynadık” dedi.

‘Trabzonspor maçı pazartesi günü oynanmalıydı’

‘Trabzonspor maçı pazartesi günü oynanmalıydı’

Trabzonspor maçı hakkında da konuşan Arslan, “Trabzonspor maçı eğer iç sahada olsa pazar günü oynanmasında bir şey yoktu ama Belçika'da oynandı biz cuma günü 15.30'da Akhisar’a geldik. Trabzonspor maçı pazartesi günü oynanmalıydı. Trabzonspor’da Ünal Karaman’ın teknik direktör olması normal şartlarda olması gereken bir şeydi. Ünal Abi Türk futbolunun ve Trabzon'un değeri olması olması gereken bu. Ünal Abi, Trabzonspor'un yapılanmasında önemli bir yapı taşı. Biz de bir çıkışa geçmek istiyoruz ve maçı kazanmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Seleznyov ve Rodallega sözleri

Seleznyov ve Rodallega sözleri

Trabzonspor’un golcüsü ve eski öğrenici Hugo Rodallega’dan bahseden Cihat Arslan, “Hugo Rodallega’ya özgüven verilirse çok büyük oyuncu. Ünal Hoca da ona özgüven veriyor. Trabzonspor'da oynayan her oyuncu değerli. Akhisarspor'u ise taşıyıcı santrforlar üst sıralara çıkarttı. Bu sezonda Seleznyov mücadele ediyor. Seleznyov 4 maç yoktu, o süreçte Akhisarspor çok zorluk yaşamış. Sezon öncesi Galatasaray iddiaları kafasını karıştırmış. Şu anda Akhisarspor’a konsantre, takımımıza çok katkı sağlayacak” açıklamasında bulundu.

Semih Kaya, Yasemen Kaya ile türkü söyledi!