• Diğerleri

Cimbom'da koronavirüs şoku! Terim uyarmıştı...

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak'ın koronavirüs (corona virüsü) testinin pozitif çıkması akıllara Fatih Terim'in Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamaları getirdi.
23 Mart 2020 12:35- Son Güncelleme - 23 Mart 2020 12:35

Galatasaray'da başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın ve eşi Şükran Albayrak'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Deneyimli spor adamı Abdurrahim Albayrak'ın ligin 26. haftasında oynanan Beşiktaş karşılaşmasını da stadyumdan takip etti.

Fatih Terim uyarmıştı

Sarı-Kırmızılı takımda bu gelişme şok etkisi yaratırken Fatih Terim'in koronavirüs tehdidi sebebiyle seyircisiz oynanan Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamalar gündeme geldi.

Deneyimli teknik adam Fatih Terim, koronavirüs tehdidi sebebiyle seyircisiz oynanan ve 0-0 biten maçın ardından hem yayıncı kuruluşua hem de basın mensuplarına sert açıklamalarda bulunmuştu.

"Ya birimizde çıkarsa?"

"Ya birimizde çıkarsa?"

Ya birimizde koronavirüs çıkarsa sorusunu soran Fatih Terim, "850 kişi resmi görevli var. Diğerleriyle beraber 1000 kişi var. Bizim gibi takım sporlarında erteleseniz bu bela virüsten korunacağız. Ama birimizde çıkarsa? Top toplayıcı çocukların eldiven giymesi bir şey ifade etmez. Bizim canımız yok mu? Hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz?" demişti.

"Hepimiz karantinaya gideceğiz"

Bir kişide dahi koronavirüs çıkarsa herkesin riskli durumda olacağını ifade eden Terim'in diğer açıklamaları şu şekildeydi:

Sağlığımız ve hayatımız söz konusu. Böyle de bir illet var. Hepimiz yardımcı olacağız. Bizim hayatımız, oyuncuların hayatı önemli değil mi? Hepimizin hayatı tehlikede. Bu maç olmasaydı evinizde olurdunuz. Bir tanemizde bir şey çıkarsa hepimiz karantinaya gideceğiz. Buradaki top toplayıcı çocuklar da.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

8. Hafta / Romanya - Norveç: 1-1 (Özet)