"Çok başka bir Rizespor göreceksiniz"

Rizesporlu oyuncular Tunay Torun ve Boldrin, Fenerbahçe'ye 3-1 yenildikleri ve ligde kaldıkları maçın ardından açıklamalar yaptı.
25 Temmuz 2020 23:27- Son Güncelleme - 25 Temmuz 2020 23:29
Google news abonelik
"Çok başka bir Rizespor göreceksiniz"

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Tunay Torun, "Çok şükür ligde kaldık. Başardık. Bu önemli bizim için. Geçen haftalara baktığımız zaman bir maç kaybediyorduk bir maç kazanıyorduk inişli çıkışlı oynadık. Fenerbahçe ile zorlu bir maç olacağını biliyorduk. En az 1 puan çıkarmak istiyorduk ama olmadı. Tatilden sonra çok iyi hazırlanıp önümüzdeki sezon çok başka bir Rizespor göreceksiniz. Başakşehir'i tebrik ediyorum. Hak ettiği bir şampiyonluk oldu. Bana çok şey kattılar. Orada çok üst düzey oyuncularla oynadım. Orada öğrendiklerimi burada uyguluyorum. Genç arkadaşlarımıza yardımcı oluyoruz" dedi.

Takımın 10 numarası Boldrin ise, "Geçen sene ikinci yarıda müthiş bir çıkış yakalayan ekibimiz vardı. Bu yılın başında da bunu başarmak istedik. Bizden ayrılanlar çok iyi yerlere gitti. Yerlerini doldurmak istedik ama zorlu bir sezon geçirdik. O ekibi dolduramadık. Rizespor'u ligde tuttuk önemli olan oydu. Bu kadar iyi bir kulübün, bu kadar düzenli ödeme yapan bir kulübün düşmemeye oynaması beni üzdü. Her sene üst sıralara oynayan bir ekip olması lazım. İnşallah gelecek sezon iyi arkadaşlar aramıza katılır ve üst sıralara oynarız. Bugün normalde kaçırmayacağım bir pozisyonu kaçırdım. Kaleci açıyı çok iyi kapattı. Umarım gelecek sezon bu tip pozisyonları gol yaparım" ifadesini kullandı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.