"Çok daha kötü olmasını bekliyordum"

Galatasaray'ın kaptan Fernando Muslera, Çaykur Rizespor maçında kötü bir şekilde sakatlanmıştı. Ülke basınına açıklamalarda bulunan Fernando Muslera sakatlığı hakkında neler söyledi? İyileşme süreci nasıl gidiyor? İşte detaylar...
8 Ağustos 2020 08:42- Son Güncelleme - 8 Ağustos 2020 08:49
Google news abonelik

Pandemi sonrası ger dönüşte Süper Lig'de Galatasaray'ın Çaykur Rizespor ile oynadığı maçta bir pozisyonda bacağındaki tibia ve fibula kemikleri kırılan Fernando Muslera sakatlığı hakkında konuştu.

Muslera sonrası düşüş

Kaptan Muslera'nın sakatlığının ardından ligde dikiş tutturamayan Galatasaray, şampiyonluk hayaliyle döndüğü Süper Lig'de sezonu 6. olarak tamamlamıştı.

"Çok daha kötü olmasını bekliyordum"

Milliyet'in Uruguay basınına dayandırdığı habere göre deneyimli kaleci, “Çok daha kötü bir şey bekliyordum. Şu an iyileşme sürecim iyi gidiyor” diyerek durumunu özetledi.

“Teknoloji vazgeçilemez bir şey”

“Teknoloji vazgeçilemez bir şey”

Her zaman reflekslerini geliştirecek farklı çalışmalar yaptığını belirten Muslera, “Günümüzde teknoloji de artık futbolun içine girmiş durumda. Özellikle kaleciler için teknoloji vazgeçilmez bir şey. Ayrıca antrenman yöntemleri de bu şekilde çeşitleniyor ve eğlenceli olmasının yanında, idmanlar rutinin de dışına çıkmış oluyor” diye konuştu.

Gole sevinirken dikkat!