Comolli, Antalya kampından ayrıldı!

9 Ocak 2020 20:06- Son Güncelleme - 9 Ocak 2020 20:06
Google news abonelik
Comolli, Antalya kampından ayrıldı!

Fenerbahçe takımını Antalya kampında ziyaret eden sportif direktör Damien Comolli, Antalya'dan ayrıldı. 

Comolli,  Antalya kampından ayrıldı ve İstanbul'a hareket etti. 

Öte yandan Habertürk'ün paylaştığı son dakika bilgisine göre Fenerbahçe'de, Comolli'nin yardımcısı Selinay Gürgenç'in görevine son verildi. 

 Fransız futbol adamı, Simon Falette transferine gelen tepkilerin ardından Twitter hesabı açmaya karar verdiğini açıklamıştı.

Comolli'nin transfer hakkında açıklamaları şu şekilde:

Simon Falette transferinin benim tarafımdan açıklanması gereken bazı noktaları olduğunu düşündüğüm ve sosyal medyada konuşulan birtakım yanlış ifadeleri düzeltme gereği duyduğum için bu hesabı açtım.

Öncelikle, başkanımız Falette'yi kiralık olarak takıma kazandırmak istedi. Başkanın böyle bir isteği olması saygı görmeli. Aynı zamanda Falette de taraftarlarımız tarafından hoş karşılanmalı.

Sosyal medyada konuşulan ve medyada çıkan "Rogon Ajans" ile olduğu varsayılan ilişki gerçeği yansıtmamaktadır. Benim onlarla hiçbir finansal bağım yoktur, sadece Luiz Gustavo ve tolga Ciğerci transferlerinde kendileriyle ilerledik.

Son olarak, benim hakkımda "Rogon Ajans" haberi yapanlar ile hukuksal başvurumu yaptım ve bu yalan/saçma açıklamaları yapanlar ile yargı önünde hesaplaşacağız. Büyük Fenerbahçe Ailesi'ne en iyi dileklerimle...

 

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 2