"Coutinho, Premier Lig'e geri dönerse..."

2 Haziran 2020 18:30- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 18:33
Google news abonelik

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Leicester City'nin teknik direktörü Brendan Rodgers, Philippe Coutinho hakkında konuştu. İnsanların, Brezilyalı oyuncuyu hafife aldığını düşünen Rodgers, oyuncuyu 14 yaşından beri tanıdığını itiraf etti.

AJANSSPOR - DIŞ HABER

"Onu 14 yaşından beri tanıyordum"

The Beautiful Game Podcast'e konuşan Rodgers, Liverpool'un başına geçtiğinde ilk işinin Coutinho'yu transfer etmek olduğunu açıkladı. Rodgers, "Liverpool'un başına geçtiğimde, çok fazla eksik parça olduğunu gördüm. O zamanlar Inter'de oynayan Philippe Coutinho dikkatimi çekmişti. Onu 14 yaşından beri tanıyordum. Chelsea'nin altyapısında çalıştığım zamanlar da onu transfer etmeye çalışmıştık. Ancak o zaman bunu başaramamıştık. Liverpool'un başına geçtiğimde onun için tekrar şansımı denemek istedim ve bu sefer başarılı olmuştum."

"Coutinho, tekrar Premier Lig'e geri dönerse..."

"Coutinho, tekrar Premier Lig'e geri dönerse..."

Philippe Coutinho hakkında eleştirileri acımasız bulan deneyimli teknik adam, "Yaz boyunca ekibim ve ben Philippe Coutinho hakkında konuştuk. Onunla ilgili sürekli analiz yapıyorduk. Onun gelişimini gördüğüm an 'Vay canına! Hadi şu çocuğu ilk 11'e yerleştirelim' dedim. Çoğu insan, şu an onun hakkında haksız eleştiri yapıyor. Kalitesi ve topa sahip olduğunda neler yapabildiğini çabuk unuttular. Bunları görmek üzücü. Çünkü onun hakkında haksız ve ağır eleştiriler duyuyorum. Bu çocuk tekrar Premier Lig'e geri dönerse, o zaman insanlara eleştirilerinin haksız olduğunu gösterecek. Dünya standartlarında bir futbolcu." ifadelerini kullandı.

En Çılgın 5 Pes Ettiriş | UFC 2011 - 2018