AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Çukur 124. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 05 Nis 2021 - 16:02 / Son Güncelleme : 05 Nis 2021 - 16:09

Çukur 124. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 124. bölüm fragmanı izle. Haftalardır Yamaç ve Amca arasında süregiden gerilim en son Vartolu'ya da yansıdı. Vartolu, amcasından duydukları üzerine sinirlenip adamlarıyla Yamaç'ın üzerine gitti. Nefes kesen yeni bölümün akabinde dizinin takipçileri internette Çukur 124. bölüm fragmanı izle gibi arama yapıyor. Peki, Çukur 124. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 124. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 124. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bugün yayınlanan bölümde Vartolu, adamlarını toplayıp Yamaç'ın üzerine gitti. Yamaç ve Vartolu arasında çıkan kavgada Yamaç amacına ulaştı ancak kazanan Amca oldu. Diğer yandan Celasun'un beklenmedik sonu izleyiciyi kederlendirdi. Çukur 124. bölüm fragmanı izle. Çukur Dizisi, nefes kesen yeni bölümünden sonra izleyicileri bir kez daha meraklandırdı. Çukur'un sıkı takipçileri, internette Çukur 124. bölüm fragmanı izle, Çukur yeni bölüm fragmanı YouTube izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Peki, Çukur 124. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cevabı haberimizde...

Çukur 124. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisinin 124. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Televizyonun en sevilen yapımlarından Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölüme 1 veya 2 gün kala internet üzerinden paylaşılmaktadır. 

Çukur yeni bölüm fragmanı

 

Çukur yeni bölüm özeti

Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilir ve Vartolu, Yamaç’ı durdurmak için harekete geçer. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılık verir. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri keser.

Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartır. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapar. Cumali Amca, Koçovalılar'dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenir ve bu bölümde Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda eder.

Çukur yeni bölüm ön izleme

 

Çukur dizisinin oyuncuları

Yamaç Koçovalı (Aras Bulut İynemli): Koçovalı ailesinin en küçük oğlu ve lideridir.
Sultan Koçovalı (Perihan Savaş): Koçovalı ailesinin annesidir.
Vartolu/Salih Koçovalı (Erkan Kolçak Köstendil): Koçovalı ailesinin gayrimeşru oğludur.
Selim Koçovalı (Öner Erkan): Koçovalı ailesinin üçüncü oğludur.
Cumali Koçovalı (Necip Memili): Koçovalı ailesinin en büyük oğludur.
Damla Koçovalı (Hare Sürel): Uluç'un kızıdır. Cumali ile evlenmiştir.
Aliço (Rıza Kocaoğlu): Otizmlidir. Koçovalıların sokaktaki gözü kulağı gibidir.
Mahsun (Berkay Ateş): Karakuzular çetesinin eski liderlerindendir. Yamaç ve Vartolu ile ortak hareket eder.
Efsun (Damla Sönmez): Baykal'ın kızı. Babasını Yamaç'ın öldürdüğünü sanıp suçlar fakat sonradan ona aşık olur ve yanında olur.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Yamaç ve Vartolu arasındaki gerilim herkesi etkiler. Amca, Yamaç’a yardım eden muhbiri bulmak için kuracağı oyunla şüphelendiklerinden birini tuzağa düşürür. Yamaç, eski bir düşmanının hayatta olduğunu öğrenip peşine düşerken Amca, Bilal’le hesabını kapatmak için yeni bir operasyon düzenler. Amca’ya verdiği sözü yerine getirmek için operasyonun başına geçen Vartolu hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır, aksiyon sahneleri nefesleri keser.