Çukur Dizisi 4. sezon 2 bölüm fragmanı izle

Show TV'nin dizisi olan Çukur, reytinglerde birinci sırayı aldı bırakmıyor. Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Çukur Dizisi 4. sezon 2. bölüm fragman izle, youtube Çukur 4.sezon 2. bölüm fragman izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, 2. bölümde neler oldu, dördüncü bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...
8 Eylül 2020 19:35- Son Güncelleme - 8 Eylül 2020 19:40
Google news abonelik

Çukur Dizisi yeni bölümleri ile herkesi etkilemeye devam ediyor. 4. sezon 2. bölüm hakkında araştırmalar başladı. 1. bölümün yayınlanması ile birlikte izleyiciler 2. bölüm hakkında detayları da araştırmaya devam ediyorlar. Yamaç'ın vurulması ve Cumali'nin babasını kimin öldürdüğünü öğrenmesi sonrası Çukur dizisinde olaylar gittikçe heyecan yaratmaya başladı.

Cengiz Erdenet'in Yamaç'ı gel oğlum ol demesi de diziye yeni heyecanlar katmaya devam ediyor. Yamaç Koçavalı'dan etkilenen Cengiz Erdenet, Yamaç'ı Erdenet ailesine katarak güçlenmek istemesi de dizide izleyenleri oldukça heyecanlandırmaya devam etti.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI